•  Antep Fıstığı (Ana Çıtak, Orta Makine Açımı)

Antep Fıstığı (Ana Çıtak, Orta Makine Açımı)

  • 44 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Antep Fıstığı (Ana Çıtak, Orta Makine Açımı)


Mağazamız kuruyemiş, kuru meyve çeşitleri ve diğer pek çok tür ile kuruyemiş sektöründeki en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Müşterilerimiz için özellikle doğal olarak yöresinde yetişmiş ve üretilmiş olan kuruyemişleri tercih etmekteyiz. Bu sayede ana toprakların havasını suyunu almış kuruyemişlerin lezzetine varabileceksiniz. Sağlık Kuruyemiş aradığınız yerel lezzetlerin ilk adresi olarak her zaman hizmetinizdedir.


   Kuruyemişler arasında lezzet denilince akla ilk gelebilecek olanlardan biri Antep Fıstığı, yöresinde özel olarak toplanarak ve muhafaza edilerek mağazamıza ulaşmaktadır. Antep fıstıklarımızı müşterilerimizin daha iyi tüketebilmeleri için ağız kısmının  açıklığı son derece önemlidir ve fıstıklarımız için uygun ağız açıklığı doğal olarak oluşabildiği gibi makine ve kavurma işlemlerinden geçtikten sonra da oluşturulabilmektedir. Fakat mağazamızda satışa sunulmakta olan ana çıtak Antep Fıstıklarımızın olgunlaştıktan sonra toplanmayarak dalında çatlanmasını beklemektir. Bu sayede mağazamızda satışa sunulmakta olan fıstıklarımız kavurma gibi çeşitli işlemlerden geçmediği için tadının daha lezzetli olduğunu bilmelisiniz. Bu fıstıkların yere düşen fıstıklara göre daha kaliteli ve pahalı olmasına karşılık müşterilerimizin bu lezzetten mahrum kalmamaları için fıstıklarımızı en uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz.


    Olgunlaşması beklenmesine karşılık doğal olarak açılmamış olan fıstıklarımız için ise orta makine açımı ile çıtlatma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kabukları çok sert olan bu Fıstıkların mağazamızda müşterilerimize sunulmadan önce bu işlemden geçirilmesi fıstığımızın yenmesini de kolaylaştırmaktadır.


   Fıstıklarımızı tercih etmeniz için ana sebep onların lezzeti olmak ile kalmamalıdır. Çünkü tamamen organik üretim fıstıklarımızın protein, karbonhidrat ve yağ bakımından çok zengin bir içeriğe sahip oldukları bilinmektedir. Günde 10-12 adet tükettiğiniz taktirde vücudunuzun günlük ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yüksek oranda yağ içermesi nedeniyle fazla tüketilmesi halinde kilo alımına sebebiyet verebilir. Bu neden ile kilo problemi olan kişilerin tüketiminin belirttiğimiz sınırda olmasını öneriyoruz. Sektördeki en kaliteli ve lezzetli olan Antep fıstıklarını tercih etmekteyiz. Bu sayede içinde bulunan vitamin ve mineraller bakımından zengin içeriğini kaybetmemiş olarak size sunmuş oluyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi