• Ballı Fıstık

Ballı Fıstık

  • 15 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Ballı Fıstık


Sağlık Kuruyemiş hatırı sayılı bir geçmişe sahip olup fıstık çeşitleri bakımından müşterilerine çok zengin bir yelpaze sunmaktadır. Organik tarım yapılarak üretilmiş fıstıkları öncelikli olarak seçen uzmanlarımız gerekli tadım testlerinden geçirdikten sonra müşterilerimize layık olup olmadığına karar verir ve bu testlerden geçen kuruyemişler mağazamızdaki yerini alır. Bu sayede müşterilerimizin genetiğiyle oynanmış ya da kanserojen madde içeren fıstıklardan uzak durmasını sağlanabiliyor ve sağlıklarını korumalarına destek olabiliyoruz.


   Tat olarak diğer fıstık türlerimizden farklı olan ballı fıstıklarımız mağazamızda kesinlikle tatmanız gereken kusursuz lezzetlerimiz arasında yer almaktadır. Fıstıklarımız öncelikle dış kabuklarından ayrılarak düşük derecede sabit ısıda kavurma işlemi uygulanarak dış zarlarından ayırılır. Dış zarlarından ayrılan yeni hasat fıstıklarımızı bir sonra ki aşamada bekleyen kaplama işlemi fıstıklarımızın lezzet kazanması için önemli bir adımdır ve ballı sosun fıstıklara kaplanması sonucunda lezzeti tamamlanmış olan fıstıklarımız mağazamızdaki yerlerini alırlar. Fıstıklarımızın kaplandığı bal kesinlikle organik üretim baldır ki bu durum fıstıklarımızı ağzınıza ilk attığınız anda sizi etkilemeyi başaracaktır. Mağazamızda bulunan ürünlerimizin günlük olduğuna da şüpheniz olmasın çünkü susam ve fıstık nem aldığında kolay şekilde bayatlayabilen ürünlerdir ve alışverişleriniz esnasında da fark edeceğiniz üzere ürünlerimiz her daim taptaze sunulmaktadır.


   Fıstık, bal ve susamın bir araya geldiğinde oluşturduğu inanılmaz lezzetin yararları da sizi ürünümüzü tüketmeye yöneltebilir. Organik fıstığımız, bal ve susamlarımız ile oluşmuş kuruyemişimizin ortak özelliği enerji verici olmasıdır. Gün içerisinde yoğun olarak enerji ihtiyacına sahip olduğunuz her an mağazamıza gelerek anında enerji depolayabilir ve işlerinizi kusursuz olarak yapmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi