• Çıtır Leblebi

Çıtır Leblebi

  • 14 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Çıtır Leblebi


Sağlık Kuruyemiş olarak yıllardır birçok araştırmalarının ardından elde ettiğimiz bilgilerle kaliteli kuruyemiş üreten firmalarla anlaşarak bu enfes kuruyemişleri sizinle buluşturmayı görev edindik. Üretim aşamaları sağlık açısından çok önemli olduğu için her zaman buna dikkat etmekteyiz. Sağlık Bakanlığının denetimleri sonucu geçerli not almış olan üreticilerle çalışmayı tercih ediyoruz.  Üretimden sonra ise nakliyat aşamalarını gerekli usullere göre gerçekleştirerek satışa sunulmak üzere kuruyemişlerimizi hazır hale getirmekteyiz.


  Çok sevilen ve rağbet gören kuruyemişlerimiz arasında Çıtır leblebi ilk sıralarda yerini almaktadır. Bu leblebimizin çıtır ve son derece lezzetli olmasını kesinlikle soya sosuna borçluyuz. Leblebilerimiz normal üretim aşamalarından geçtikten sonra son olarak soya sosuyla kaplanmaktadır. Bu şekilde farklı bir leblebi çeşidi elde edilmektedir. Soya ülkemizde çok sevilen ve birçok yemek tarifinde kullanılmakta olan protein ve mineral değerleri yüksek lezzetli bir gıdadır. Leblebilerin kaplanması ile bu iki lezzet efsane bir tadın ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ortaya çıkan bu harika lezzet diğer müşterilerimiz de olduğu gibi sizde de bağımlılık yaratacaktır.


  Çıtır leblebilerimizi özenli şekilde muhafaza etmekteyiz. Çünkü kolay şekilde nemlenerek çıtırlığını kaybedebilmektedir. Özenerek sakladığımız leblebilerimizin tazeliğini sürekli olarak bizi tercih eden müşterilerimiz çok iyi bilmektedir.  Leblebinin dışına kaplanan soya sosunun birçok faydası bulunmaktadır. Uzun fermante süresinden sonra elde edilen soya sosu tam bir enerji deposudur. Leblebilerimizin yağsız ve az kalorili olması sayesinde bu iki besin birbirini dengeleyerek kilo alımına da engel olmaktadır. İçinde bakır minerali bulunmaktadır ve bu mineral kemik gelişimini olumlu yönde etkilediğinden dolayı çocuklu olan müşterilerimizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi