• Ceviz İçi

Ceviz İçi

  • 59 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Ceviz İçi


Müşterilerimiz tarafından kuruyemişlerimiz için her zaman için olumlu yönde yorumlar almaktayız. Müşterilerimiz en kaliteli ve taze kuruyemişleri bizde bulabileceklerini bildiklerinden dolayı Aksaray’ın diğer ucunda olsalar bile bizim kuruyemişlerimizi tercih etmektedirler. Ayrıyeten gelen her müşterimize istekleri doğrultusunda çerezlerimizi tattırarak lezzetini beğenip beğenmedikleri konusunda yorum almaktayız. Eğer müşterilerimizin beğenmediği hususlar varsa bu yönde çalışmalar yürütmekteyiz. Fakat aldığımız geri dönüşler sonucunda tüm müşterilerimiz çerezlerimizin tadını çok beğenmektedir. Sağlık Kuruyemiş olarak bu memnuniyeti sağlayabilmek için sürekli olarak çalışmaktayız. Çalışmalarımızda piyasa analizi yapıp en kaliteli ve taze olan kuruyemişleri öz topraklarından tedarik ediyoruz.


  Ülkemizde kuruyemişler arasında olmazsa olmaz dedirten lezzetler arasında ceviz yer almaktadır. Birçok faydası bulunan cevizin kabuklarını kırmakla uğraşmak istemiyorsanız sizin için en iyi seçeneğimiz ceviz içidir. Tanelerinin parçalanmasının makbul olmadığı belirtmekle birlikte en iyi ceviz içinin bütün halde bulunandır.


  Ceviz içi sizi kabuk kırma zahmetinden kurtardığı gibi sağlığınız içinde birçok hastalıktan kurtarmış olacaktır. Cevizlerimizin içinde yüksek oranda yağ bulunmasına karşılık kolesterolü düzenlemesi şaşırtıcı bir özelliğidir. Kolesterolün düzenlenmesi sayesinde ileriki yaşlarınızda kalp ve damar rahatsızlığı geçirme riskininiz azalmış olur.  Tıp dünyasında yaygın görüşe göre hangi kuruyemiş hangi organa benziyorsa eğer o kuruyemiş o organın ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içerdiği ve hasta olma riskini azalttığı bilinmektedir. Ceviz içi beyine benzeyen şekliyle dikkat çekmektedir. Benzer yönüyle de dikkat çeken cevizler doğru organın ihtiyaçlarına cevap veren vitamin ve mineraller bulundurmaktadır. Beyin zihinsel gelişime olumlu yönde etkisi olduğu gibi aynı zamanda Alzheimer riskini azaltır ve Alzheimer hastalığının ilerlemesinin yavaşlatılmasında büyük rol oynar.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi