• Çiğ Kabak Çekirdeği

Çiğ Kabak Çekirdeği

  • 20 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Çiğ Kabak Çekirdeği


Doğal ürünleri tercih etmemizle tanınmış bulunmaktayız.  Kuruyemiş ve kuru meyvelerimizin üretim aşamasında organik tarım yapılmış olan bitkilerden tercih etmekteyiz. Bu şekilde hem kanserojen etkisi bulunmayacağından dolayı sağlığınız açısından da zararı bulunmayacaktır. Sağlık Kuruyemiş,yola çıkarken adımızın hakkını vermek için ilk olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığına zararlı olan çerezlerin satışını yapmayarak başlamaktayız.


  Çiğ kabak çekirdeği bal kabağının çekirdeklerinden elde edilen bir çerez türüdür. Kapak çekirdeklerinin herhangi bir işlemden görmeden güneş altında kurutulmasıyla elde edilen bir lezzettir. Güneş altında kurutulmasının vermiş olduğu tat hemen anlaşılabilen eşsiz bir lezzettir.


  Çiğ kabak çekirdekleri hiçbir işlemden geçmediği için yapısında bir değişim meydana gelmemektedir. Bu yüzden sağlamış olduğu fayda daha fazladır. Kabak çekirdeğinin en bilinen faydası diyet yapan kişiler için tok tutması ve düşük kalorisiyle sahip olmasıyla kişilerin zayıflanmasına verdiği destektir. Aynı zamandaysa bunun yan etkisi olarak bağırsak sistemini düzenlemektedir. Antioksidan özelliği sayesine vücutta bulanan toksinlerin atılmasında aktif rol oynayarak hücre yapılarının korunmasına yardımcı olur. Bu saye deyse kanserden ve benzer hastalıklara yakalanma riskinden korumuş olur. Ayrıca stres ve sinir kontrolü sağlanmasında etkin rol oynar. Bu özelliğiyle psikolojik olarak sağlığımızı desteklemektedir.


  Kabak çekirdeğinin görüldüğü gibi faydalarını saymakla bitiremeyiz. Günde bir avuç tükettiğiniz takdirde saydığımız bu faydaları görmüş olacaksınız. Sağlığınızı korumanız için elimizden gelenin en iyisi yapmaktayız sizi de sağlığınızı korumanız için destek sağlayacak besinlere ulaşabileceğiniz mağazamıza beklemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi