• Çiğ Kaju

Çiğ Kaju

  • 55 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Çiğ Kaju


Yurtdışından tüm sağlık koşullarına uygun şekilde hareket ederek ithal ettiğimiz kaju. Eşsiz bir lezzete sahip olmasından dolayı hem ülkemizde hem de tüm dünyada son yılların en çok tercih edilen kuruyemişleri arasında yerini almıştır. Sağlık kuruyemiş olarak müşterilerimiz tarafından en güvenilen ve lezzetinin her zaman için mükemmel olduğu bilinen markayız. Markamızın her zaman için en iyi hizmeti vermesi için uğraşmaktayız. En iyi şekilde üretilmiş olan ülkemizin yöresel lezzetleri dışında başka ülkelerin lezzetlerini de siz değerli müşterilerimiz için hijyen koşullarına uygun olarak getirmekteyiz.


  Kaju son yılların en çok rağbet gören ve lezzetiyle herkesin beğendiği bir çerezdir. Ülkemize gelen çoğu kaju Hindistan’dan ithal edilmektedir. İthal edilen kajuların bir kısmı ise çiğ olarak ithal edilmektedir. Çiğ kaju herhangi ısı işlemi görmediği için doğal halindedir. Çoğu kişi bu şekilde tüketmeyi tercih ettiğinden dolayı çiğ kaju satışımız bulunmaktadır.Çiğ kaju işlenmemiş olduğu için yağ oranı kavrulmuş kajuya göre daha yüksektir ama bu yağ oranı insan vücudu için zararlı olabilecek seviyede kesinlikle değildir.


  Bunların yanında Çiğ kaju kolesterol seviyesini düzenleyerek iyi kolesterolü artırmaktadır. Bu neden ile kalp ve damar hastalığı yaşamanızın önüne geçmekte yardımcı bir gıdadır. Çiğ kaju aynı zamanda hasara uğramış hücrelerin yenilenmesinde yardımcı olmaktadır. Bu yararıyla hücre yapılarının bozularak ortaya çıkan kanser hastalığının tedavisinde önemli bir rol oynar.


  İnsan sağlığına yararlı olan çoğu gıdanın tadı damak tadınıza hoş gelmeyebiliyor. Fakat saydığımızdan daha çok faydası olan kajunun sağlıklı olan yiyeceklerin tatsız olacağı yönündeki kanıyı yerle bir edecek kadar lezzetli olduğuna emin olabilirsiniz. En iyi şekilde nakliyatı gerçekleştirilen kajuların Hindistan’dan başlayan maceraları sizin ağzınızda son bulmaktadır. Üstelik kilometrelerce uzaktan gelmesine karşılık kajularımızın tazeliğinden asla ödün vermiyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi