• Çikolatalı Leblebi

Çikolatalı Leblebi

  • 15 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Çikolatalı Leblebi

 

Sağlık Kuruyemiş olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm kuruyemişlerimiz beğenilerek yoğun talep görmektedir. Her zaman için taze bulundurduğumuz kuruyemişlerimizin lezzetinin yanında uygun fiyatlarla satışa sunduğumuzdan dolayı müşterilerimiz her zaman için memnun olduklarını belirtmektedir.


  Yöresel lezzetlerimizi farklı tatlarla birleştirerek oluşturduğumuz yeni lezzetlereyse doyum olmamaktadır. Farklı olmasına karşılık çok fazla tercih edilen lezzetlerimizden biri de çikolatalı leblebidir. Çok beğenilen Çorum leblebisini özel çikolata sosumuz ile kaplıyor ve ortaya bu mükemmel lezzeti çıkartıyoruz. Siyah ve beyaz çikolata gibi değişik tatlara sahip çikolata soslarımız ile ortaya farklı tatlar çıkarabilmekteyiz. Bu iki çeşitten farklı olarak çikolatayla kaplanmış olan leblebilerimiz renkli şekerlerle renklendirilerekde üretilebilmektedir. Leblebinin tüm çikolata veya şekerli sos ile buluşmasından mükemmel bir lezzet çıkacağını düşünmemelisiniz. Yağ oranı yüksek olan çikolatalar, kalitesiz olmasından dolayı çikolata tadı vermemektedir. Bu yüzden çikolatası yüksek olan katkısız kaplama ürünleri tercih ediyoruz.


  Çikolatalı leblebilerimizin kaplaması çok kalın olmadığından dolayı çikolatayı fazla tüketmekten kaynaklanan sıkıntıları yaşamayacaksınız. Leblebilerimizi buluşturduğumuz çikolata sosunun amacı sadece tadı değişerek daha lezzetli bir kuruyemiş ortaya çıkartmaktır. Bu sayede leblebinin sağlamış olduğu faydalara çikolatanın faydaları da eklenmektedir. Çikolata bilindiği gibi vücudun mutluluk hormonu salgılamasını sağlar bu sayede sevilen iki tadı bir arada bulmanın verdiği hazzı yaşamış olursunuz


  Sağlık koşullarına uyularak en kaliteli ürünler kullanılarak üretilen leblebilerimizin lezzetinin yanında sağlığınıza olan faydalarını da bir değinelim. Çikolata sizi kandırmasın çünkü leblebi tok kalmanıza yardımcı olarak zayıflamanız konusunda diyetinizi destekleyebilir. Diyet yapan çoğu kişi sinirli olmaktadır. Çikolata ise sinirlerinizi alarak leblebinin vermiş olduğu tokluk hissiyle diyet yaparken mutlu kalabilmenizi sağlıyor. Bu kesinlikle aranılan ve zor bulunabilecek bir yiyecektir. Bu enfes lezzete en uygun fiyata sahip olmak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi