• Fındık Naturel

Fındık Naturel

  • 36 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Fındık Natürel


Sağlık Kuruyemiş uzun zamandır size en iyi hizmeti sunmayı ve en iyi lezzetleri ulaştırmayı görev edinmiştir. Kuruyemişlerimiz meyveler ve çekirdeklerin güneş altında kurutularak ya da kavurma gibi işlemlerden geçirilerek bazen de tuz veya farklı soslar eklenerek hazırlanmaktadır. Kuruyemişlerimiz istediğimiz kalite ile müşterilerimize ulaşabilmeleri için uzun yol kat eder. Fakat nakliye sırasında maliyeti düşürmek için sağlığa zararlı olan ucuz yöntemleri tercih eden sahtekârlar olabilmektedir. Biz kuruyemişlerimizi insan sağlığı açısından zararlı olmayacak şekilde üretilmiş olanlardan tercih etmekle kalmıyor aynı zaman nakliyat esnasında gerekli tüm tedbirleri de alıyoruz Bu önemli ayrıntıdan sonra ise ilk dikkat ettiğimiz nokta kuruyemişlerimizin en üstün kaliteye sahip olmasıdır.


  Sağlık açısından en yararlı çerezlerden biri olan fındıkta Dünya ihtiyacının yarısından çoğunu karşılamakta olan ülkemiz kesinlikle bir fındık deposu konumundadır ve Sağlık Kuruyemiş bu imkanı çok iyi değerlendirerek lezzet ve kalite bakımından en iyi fındıkların üretimini yapan Karadeniz Bölgesi’nden mağazamızın ihtiyacını karşılamaktadır. Mağazamızda satışta bulunan harika tatlara sahip olan fındıklarımızın büyüsü Karadeniz’in doğasından gelmektedir.


  Mağazamızda bulunan fındıklar farklı pek çok sos ile kaplandıktan sonra müşterilerimiz ile buluşturulmaktadır. Farklı soslar ile bezenmiş fındık lezzetlerimizin yanında değişik işlemler uygulanmayan ve dalından koparılmış halindeki lezzetini koruyan Natürel fındık Karadeniz’e gitmişsiniz hissi yaşamanızı sağlayacaktır. Herhangi işlemlerden geçmeden toplandıktan sonra güneş altında kurutulup kabuklu veya kırılmış iç fındık halinde satışa sunulmaktadır. Üstelik doğal yöresinde özenle yetiştirilmiş ve özenle seçilmiş Natürel fındıkları dalından yeni toplanmış kadar taze olarak mağazamızda bulma imkanınızın da bulunduğunu bilmelisiniz..

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi