• Fıstık İçi Sade

Fıstık İçi Sade

  • 16 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Fıstık İçi Sade


Birçok lezzeti dalından yeni koparılmış tazeliyle size ulaştırmak Sağlık Kuruyemiş olarak öncelikli görevimizdir. Uzun zamandır bu sektörde varlığımız sürdürmekteyiz. Hangi kuruyemişin nerede daha lezzetli ve sağlıklı şekilde üretildiğini bilmekteyiz. Bu tatları en uygun fiyata bizde bulabileceksiniz.Size sunmak için peşine düştüğümüz lezzetlerden biri olan yer fıstığı birçok alanda kullanılan ve çok sevilen gıdalardan biridir. Ülkemizde daha çok kuruyemiş olarak tüketilmektedir. En kaliteli ve verimli şekilde bu kuruyemişi üreten ilimiz Adana’dır. Bu yüzden biz sade fıstık içlerimizi bu ilden tedarik etmekteyiz.


  Sade fıstık içi dış kabuklarından ayrıldıktan sonra tadı değişmeyecek kadar kavrulur ve yenilmeye hazır hale getirilmiş olur. Neredeyse hiç işlem görmediği için gerçek tadını kaybetmemiş olmaktadır. Bu sayede işlemlerden geçmediğinden dolayı mineral ve vitamin yapısı değişmeyerek sağlığınıza sağladığı yarar azalmamaktadır. Fıstık sağlığa olan faydalarıyla isminden çok söz ettiren bir tattır. En bilinen özelliği kanser oluşumun engellemesi ve tedavisinde destek sağlaması yönünde bilinir. Bilinmeyen faydalarına değinecek olursak safra kesesinde taş oluşmasını engellemektedir. Bundan başka içinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde kalp ve damar sağlığını korurken inme ve kalp krize geçirme riskini azaltmaktadır.


   Son ve en önemli faydası şudur; vücudumuzda tüm hücreler kendilerini yenileyebilirken beyin hücrelerinin böyle bir özelliği olmamaktadır. Fıstık beyin hücrelerinin sağlığını korumaktadır. Bu yüzden yenilenmesi mümkün olmayan hücrelerin korunmasında yardımcı özelliği sahiptir. Böylece beyinden kaynaklanan birçok hastalığın tedavisinin yan unsuru olmaktadır. Görüldüğü üzere günümüzün en çok rastlanan hastalıkların oluşum riskini azaltarak sağlığınızı korumanıza yardımcı olmaktadır. Bu yüzden vitamin ve mineral değerleri yüksek olan taze fıstıkları bulundurmaktayız. Fıstıklarımızın tadına hala bakmadıysanız eğer sizi en yakın zamanda işletmemize beklemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi