• Güllü Lokum

Güllü Lokum

  • 8 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Güllü Lokum


Bayramlarda, özel günlerinizde ve sevdiklerinizle akrabalarınız ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunuz güzel günlerinizin bir vazgeçilmezi olan güllü lokum lezzetini Sağlık Kuruyemiş olarak yeniden yaratıyoruz. Şimdiye kadar yediğiniz lokumlardan tamamen farklı ve kaliteli olan ürünümüz sayesinde belki de pek çok yediğiniz ama ön yargılı davrandığınız lokumları bir dakika içerisinde unutacaksınız. Çünkü mağazamızdan aldığınız güllü lokumları daha ağzınıza attığınız ilk dakikadan itibaren büyüsüne kapılmaya başlayacaksınız. Fakat lezzetli lokumlarınızı tatlı niyetine yemenizi öneriyoruz olsak da sağlığınızı da düşünüyoruz ve lokumlarımızdan günlük belirli miktarlarda yemenizi öneriyoruz.

15 yıldır sadece lokum diyerek geçtiğiniz belki de hiç önemsemediğiniz lokumları mağazamızda yediğiniz andan itibaren geçmişte önem vermediğinize üzüleceğinize eminiz. Lokum denildiği zaman aklınıza her ne kadar çeşit çeşit lokumlar geliyor olsa da bunlar içerisinde en değerli lokum mağazamızın da baş tacı olan lokumlardır. Markamızın farkı ile müşterilerimize sunmakta olduğunuz lokumların tatları gibi kokuları da gerçek gül kokusudur zaten mağazamızdan içeri girdiğiniz anda lokumlarımızın mis gibi kokusunu anında fark edeceksiniz.

Bayramlarda dahi sevdikleriniz ile gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz bu mükemmel lezzetleri misafirliğe gittiğiniz komşularınıza ve akrabalarınıza da hediye ederek bu güzel lezzet ve kokuyu onlar ile de paylaşın. Taptaze ve mis gibi kokusu ile özel anlarınızda yanınızda olan gül lokumlarımız sayesinde sevdikleriniz ile daha hoş sohbetler sizleri bekliyor. Mağazamıza gelen müşterilerimize yaptığımız özel ikramlar esnasında lokumlarımızı hediyelik kutularımıza yerleştiriyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz. Sağlık Kuruyemiş’in müşterilerine verdiği değerin en büyük kanıtı onların sağlığın en az kendi sağlıkları gibi düşünerek daha üretim hattından itibaren gerekli hijyen kurallarının sağlanmasıdır. Gül lokumlarımızın tadına bakmak isteyen tüm müşterilerimiz mağazamızı ziyaret ederek iddiamızda ne kadar haklı olduğumuzu görebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi