Jöle Lokum

  • 15 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Jöle Lokum


Sağlık Kuruyemiş olarak mağazamızı ziyarete gelen tüm müşterilerimizin sağlığını en az kendi sağlığımız kadar önemsemekteyiz. Bu neden ile satışa sunmakta olduğumuz kuruyemiş ve çeşitlerinin kesinlikle kanserojen madde içermeyen ürünlerden seçmek ile kalmıyor aynı zamanda ürünlerimizi bizzat üretim tesislerinde kontrol ediyoruz. Tüm hijyen koşullarının sağlandığına emin olduğumuz ürünleri mağazamızda müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Mağazamızın en gözde ürünleri arasında yer almakta olan jöle lokum da denetlemelerimizden geçmiş ve içeriğinde insan sağlığını tehdit eden herhangi bir sorunun olmadığı kanıtlanmıştır.


  Mağazamızın şirin ürünleri arasında yer alan jöle lokumlarımızın pek çok çeşidi bulunmaktadır. Top top şekillendirilmiş ve dışı renkli şekerler ile donatılmış olan lokumlarımızın dışı kadar içi de bir o kadar leziz ve sevilecek kadar tatlıdır. Çocuklarınıza sağlıksız pek çok abur cuburu alana kadar mağazamıza gelerek bu sevimli atıştırmalıklardan almanız günlük enerji ihtiyacının karşılanmasını sağlayacaktır. Üstelik içerisinde insan sağlığını tehdit edecek hiçbir ürün bulundurmamaya özen gösteriyoruz. Geleneklerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alan bayram çocukları ve misafirleriniz için de kalpli lokum çeşitlerimizi değerlendirmenizi öneriyoruz. Üstelik lokumlarımızın kullanımı bunun ile de sınırlı değildir aynı zamanda masalarınızı süslü lokum çeşitlerimiz ile renklendirebileceğiniz gibi doğum günü ve diğer özel günler için evinizde yapacağınız pastalarında üst kısımlarına hareketlilik kazandırmak için çeşit çeşit jöle şekerlerimizi kullanabilirsiniz.


  Tüm bunların yanında misafirliklerinizin vazgeçilmezi olacak olan lokumlarımızın birbirinden mükemmel görünümleri sayesinde sizde çocuklarınız gibi bu mükemmel tadın tiryakisi olacaksınız. Üstelik lokumlarımızı alırken özel paketleme kutularımızdan birini tercih etmek istediğinizi mağaza müşteri temsilcimize belirtirseniz sizin için Sağlık Kuruyemiş’in mükemmel paketlerinden çıkartacak ve renkli hediyenize farklılık katacaktır. Eğer hala farklı lezzetlerimizin tadına bakmamışsanız kesinlikle mağazamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi