• Kabak Çekirdeği Kavrulmuş

Kabak Çekirdeği Kavrulmuş

  • 23 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Kabak Çekirdeği


Aradığınız tüm çerezleri çok taze şekilde Sağlık Kuruyemiş de bulabileceğinizi bilmelisiniz. Müşterilerimiz tarafından kuruyemişlerimiz her zaman için çok sevilmektedir ve yoğun istek görmektedir. Bu yüzden her zaman çok çalışıp müşterilerimizi daima memnun etmek için çaba harcamaktayız. Uzun süredir hizmet vermekte olduğumuz sektörde kesinlikle bu başarımız bir rastlantı değil çok çalışıp özenle seçtiğimiz sağlıklı kuruyemişlerimizin lezzetinden kaynaklanmaktadır. Bu lezzetler arasında yer alan kabak çekirdeği çok sevilenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

  Kabak çekirdeğinin birkaç çeşidini bulundurmaktayız. Bunlardan biri olan kabak çekirdeği kavrulmuş olarak karşımızda durmaktadır. Bu eşsiz lezzet her zaman için çok beğenilmiş ve çok aranılmaktadır. Çiğ bulunan kabak çekirdeklerini mağazamızda özel olarak kavurarak taze olarak size sunmaktayız. Böylelikle her zaman için taze olarak ulaşabileceğiniz bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Zaten cezbeden kokusuyla mağazamızın önünden geçerken kesinlikle içeriye girmenize neden olacaktır. Bu lezzetin üstelik birçok faydası bulunmaktadır.


  Kabuk çekirdeği kavrulmuş haliyle lezzetinden çok sağlığınıza olan birçok faydasıyla size daha cazip geleceğinden eminiz. Çinko bakımından zengin olan bu kuruyemiş günlük bir avuç kadar tükettiğinizde günlük çinko ihtiyacınızı karşılamış olacaktır. Çinkonun ise bağışıklık sistemini güçlendirme gibi bir etkisi vardır. Bu sayede farklı hastalıklardan özellikle çok yaygın olan gribal enfeksiyonlardan korunmaya yardımcı olmaktadır. Vücudunda çinko eksikliği bulunan kişilerin öğrenme bozukluğu yaşayabildiği tespit edilmiştir. Bunun için her yaş için önemli olsa bile özellikle okul çağında bulunan öğrenciler için büyük önem arz etmektedir. Magnezyum minerali bakımından da çok zengin olan kabak çekirdeği tansiyonun düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Tansiyonun düzenlenmesi sayesinde kalp ritmini düzenler ve buna bağlı gelişebilecek rahatsızlıkların önüne geçilmesine destek vermektedir. İçerdiği bir başka mineral ise demirdir. Demir anemi(kansızlık) hastalığı bulunan kişiler için önem arz etmektedir. Bilindiği gibi kansızlığın birçok rahatsızlığa yok açtığı ve halsizliğe neden olduğu bilinmektedir. Bu yüzden kabak çekirdeğini düzenli tükettiğinizde çeşitli hastalıklar yaşamanızın önüne geçmiş olacaksınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi