• Kabak Çekirdeği Tuzlu

Kabak Çekirdeği Tuzlu

  • 24 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Kabak Çekirdeği Tuzlu


Sağlık Kuruyemiş, uzun yıllardır kuruyemiş sektöründe bulunmanın verdiği tecrübeyle her zaman için en iyi hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetle adımızı bilinen en iyi markalar arasına yazmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin her zaman için memnun ayrıldığını belirtmekle birlikte müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Taze bulunan kuruyemişlerimiz siz müşterilerimiz tarafından her daim beğenilmektedir.


  Taze bulunan kuruyemişlerimiz arasında tuzlu kabak çekirdeğimiz çok tercih edilmektedir. Özenle yetiştirilmiş çeşitli kabakların çekirdeklerinin güneş altında kurutulduktan sonra bir sonra ki olan kavurma aşamasında tuz ilave edilerek kavrulmasıyla tuzlu kabak çekirdeği elde edilmektedir. Tuzlu kabak çekirdeklerimiz çok sevildiği için farklı cins çekirdekler kullanılarak seçeneklerimizi arttırmış bulunmaktayız. Özellikle sevilenlerse çerçeveli ve hanım tırnağı olarak bilinen çeşitlerdir.


  Değişik ismiyle dikkat çeken hanım tırnağı kabak çekirdeği çeşidi Nevşehir kabak çekirdeği olarak da bilinmektedir. Çünkü bu şehre özgü olan bu çekirdek burada özenle yetiştirilen farklı tür kabaklardan elde edilmektedir. Bu çekirdeği diğer çekirdeklerden ayıran özelliği dar, uzun ve inci olmasında yatmaktadır. İç Anadolu Bölgesinde yetiştirilmek için özellikle tercih edilmekte olan bir çekirdek çeşididir. Çok lezzetli bir tadı olan bu çekirdeğin sağlık açısından faydaları da bir hayli fazladır.


  Bir diğer çekirdek çeşidimiz ise çerçeveli kabak çekirdeğidir. Bu çekirdek türü eni geniş ve kalın kenarlarıyla diğer çekirdeklerden ayrılmaktadır. Çerçeveli kabak çekirdekleri Trakya Bölgesinde üretilmekte olan ve en çok üretimi olan çekirdekler arasında yer almaktadır. Kabak çekirdeklerimizin seçenekleri bu şekilde olup belirgin şekilde kalın ve ince olarak ayrılmaktadır. Damak tadınıza göre tercih edebileceğiniz bu kabak çekirdeği seçeneklerimiz konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız karışık şekilde sizin için hazırlayacağımız paketlerimizi de tercih edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi