• Pekmezli Sucuk

Pekmezli Sucuk

  • 32 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Pekmezli Sucuk


Mağazamızın müşterilerine en çok ikram ettiği ve beğenilen ürünü olan Pekmezli Sucuğu hala Sağlık Kuruyemiş farkı ile tatmadıysanız kesinlikle mağazamıza uğramanızın zamanı gelmişte geçiyor demektir. Mağazamızda bulunan taze ve sağlıklı kuruyemişlerimizin yanında tatlı saatlerinin vazgeçilmezi haline gelen ve her kesimden insanın yediği Pekmezli Sucuk hiç şüphesiz geleneksel, herkes tarafından büyük ilgi gören sınırlı ürünler arasında yer almaktadır.


   Sağlık Kuruyemiş olarak müşterilerimizi düşünerek ürünlerimizi özel olarak üretmekteyiz. Sağlık koşullarına dikkat ederek ürettiğimiz Pekmezli sucuğumuzun sosunu yaparken özel doğal üretim pekmez, mısır nişastası, un, su kullanmaktayız. Malzemelerimiz ile Pekmezli Sucuğumuzun sos kısmını hazırladıktan sonra iplere dizdiğimiz bol yeni hasat cevizlerimizi bu sosun içerisine batırıyor ve özel kurutma odalarımızın içerisine yerleştirerek kurumalarını bekliyoruz.Kuruyan enfes Pekmezli Sucuğumuzu denediğiniz zaman şimdiye kadar yediğiniz Pekmezli Sucuklar arasındaki farkı göreceksiniz.


   Sağlıksız pek çok atıştırmalık yerine müşterilerimizin sağlığı için en önemli besinleri içeren kuruyemiş ve çeşitlerini mağazamızda satışa sunmaktayız. Pekmezli sucuğun insan sağlığına pek çok yararı bulunmakta ve doğal enerji deposu olarak bilinmektedir. Kansızlık, halsizlik, zayıflık, ishal gibi sorunlar ile savaşan müşterilerimize diğer ürünlerimizden ise ilk olarak pekmezli sucuğumuz dan ikram etmekte ve önermekteyiz. İçeriğinde bulunan pekmez ve cevizin sağladığı yüksek enerji aynı zamanda sindirim gerektirmemektedir. Şeker içeriyor olması ve hızlı kana karışması enerjinizin bir anda yükselmesini sağlar. Bu durum güne yorgun başlayan kişiler için çok önemlidir. Kansızlık sorunu ile ilgili ilaç kullanmakta olan kişilere ek tedavi yöntemi olarak demir, kalsiyum, fosfor, potasyum, magnezyum ve lif açısından zengin olan Pekmezli Sucuğumuzu her gün tüketmeleri için öneriyoruz. Aynı zamanda tansiyon problemi yaşayan müşterilerimiz de bu gıdayı gönül rahatlığıyla tüketebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi