• Sade Lokum

Sade Lokum

  • 8 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Sade Lokum


   Sağlıklı, kaliteli ve en lezzetli kuruyemiş, lokum çeşitlerinin tek adresi olan Sağlık Kuruyemiş sayesinde sadece çeşit çeşit lokumlara ya da kuruyemişlere değil aynı zamanda her lokum ve kuruyemişin en saf haline de kavuşabileceksiniz. Tüm müşterilerimizin zevklerinin farklı olduğunu biliyor ve müşterilerimize gerçek hizmetin kalitesini yaşatabilmek için sade lokumlarımızı da ikram ediyoruz. Lokum reyonumuzda yer alan lokum çeşitlerimizin tamamının kendine has tadı bulunmakta ve bu tat müşterilerimiz için vazgeçilmezler arasında yer almaya başlıyor. Mağazamızın beğeni kazanan sade lokum çeşitlerini henüz tatmadıysanız hemen ziyaret etmenizi öneriyoruz.


  Mağazamızda satılmakta olan lokum ve kuruyemişleri kesinlikle diğer mağazaların ürünleri ile karıştırmamalısınız. Çünkü kuruyemişlerimiz gibi lokumlarımızda gün içerisinde tüketiliyor ve bir sonraki gün tap taze lokum ve kuruyemişler dükkanımızdaki yerini alıyor. Kahve saatlerinin vazgeçilmezi olan lokumlarımızın kullanımı kesinlikle bunun ile sınırlandırmamalı aynı zamanda bu mükemmel lezzeti çocuklarınız, sevdikleriniz ve akrabalarınız ile de paylaşmayı unutmamalısınız. 15 yıldır bilinen sade lokum anlayışınızın sadece birkaç dakika içerisinde değiştiğini görmek için mağazamıza gelmeniz yeterlidir.


  Mağazamızda sunulmakta olan lokumlarımız özel üretim tesislerimizde üretilmektedir. Üretim esnasında kullanılmakta olan şeker, su, mısır nişastası, aromalar ve diğer ürünlerin kesinlikle sağlığa zararlı olmadığına emin olabilirsiniz. Üsteliksade lokumun bir diğer avantajının ise yara ve çıban iyileştirici olarak kullanılmasıdır. Eminiz şimdiye kadar yediğiniz sade lokumların yaralarınıza iyi geldiğini bilmiyordunuz. Lokumlarımızın yara iyileştirici özelliğinden faydalanmak için tek yapmanız gereken lokumu bir beze koyduktan sonra bezi yaranızın üzerine örtün ve bir gün boyunca bekletin. Birkaç gün bu şekilde düzenli uygulama yaptığınızda lokumlarımızın iyileştirici özelliğinden de yararlanmış olacaksınız. Üstelik bayramların sağlıksız şekerlemelerinden ise sağlıklı lokumları ile sevenlerinize değer verdiğinizi bir kez daha kanıtlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi