• Susam İpli Bandırma Bol Ceviz

Susam İpli Bandırma Bol Ceviz

  • 18 TL

0 yorum


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


50TL Üzeri Alışverişlerde

Kargo Ücretsiz


Whatsapp Hattı

0534 264 84 95

Susam İpli Bandırma Bol ceviz


Sağlık Kuruyemiş olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile gösteriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz kuruyemiş ve çeşitlerini Aksaray’da bulunan hiçbir kuruyemişçi de bulamayacağınıza emin olabilirsiniz. Birbirinden farklı tatlara sahip olan ürünlerimizin tamamının taze olduğunu da bilmelisiniz. Mağazamızın günlük üretim ürünleri arasında yer almakta olan Susamlı İpli Bandırma Bol Cevizi ile deneyen tüm müşterilerimizde tam not alan yiyecekler arasında yer almaktadır.

Mağazamızın en değerli ürünleri arasında yer alan Susamlı İpli Bandırmanın Bol Cevizinin sırrı taze taze toplanmış olan üzümlerin şırasının veya pekmezinin nişasta ile kaynatılarak hazırlanan peltesinin iplere dizilerek bol bol yeni hasat iç ceviz, fındık veya badem gibi kuruyemişlerin içerisine batırılıp çıkartılması ve ardından steril ortamlarda kurutulmaya başlanmasında yatmaktadır. Bu neden ile iddiamız Sağlık Kuruyemiş’te yiyeceğiniz bol malzemeli bandırmaları başka yerde bulmanızın imkânsız olduğudur.   Ülkemizin geleneksel gıdaları arasında yer almakta olan Susamlı İpli Bandırma Bol Cevizli’nin besin bileşimi açısından değerlendirildiği zaman pek çok yararı bulunmaktadır. Enerji ve besin ögeleri açısından düşünüldüğünde son derece zengin bir gıda olan bu ürünün içerisine girmekte olan yağlı tohumlar nedeniyle protein, yağ, antioksidan özelliği olan yağda erimekte olan E vitamini, minareller ve diğer vitaminlerle üzüm şırası ve pekmezin bileşiminde bulunmakta olan minarel ve vitaminler sayesinde besleyici değeri ve enerjisi yüksek bir besin kaynağıdır.

Mağazamızdan alışveriş yapmakta olan ve enerji gereksinimi fazla olan yani zayıf, sporcu, hamile ve ağır işte çalışmakta olan kişilere ilk önerdiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Fakat müşterilerimizin sağlıklı beslenmesine verdiğimiz önemi de belirterek sadece yüksek enerjiye ihtiyacı olan kişilere değil aynı zamanda hazır pek çok ürünü yemelerinden ise Susamlı Cevizli Bandırmayı tercih etmelerini öneriyoruz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi