Gıda sektöründe kuruyemiş alanında 1986 yılında faaliyete başlayan “Sağlık Kuruyemiş”; ürün, üretim ve pazarlamaya
yönelik hizmet anlayışını hızla geliştirerek markasına yatırım yapmış, tüketiciye daha kaliteli daha seçkin ve daha özenle hazırlanmış ürünler sunabilmek için sürekli kendisini geliştirerek yatırımlarına devam etmiştir.

 

    “Sağlık Kuruyemiş” için müşteri memnuniyeti önemlidir.Onun için müşterilerine sürekli seçkin ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu titizlikle ve anlayış ile gelişen ve büyüyen “Sağlık Kuruyemiş” müşteri memnuniyeti merkezli üretim anlayışı ve kalitesinden asla taviz vermemiştir.

     Tüketicinin alışkanlığı,buna bağlı seçkin ürün üretimi ve pazara kaliteli ürünler sunumu müşteri memnuniyetini getirmiş, Gelişen, çalışanı ve müşteri ile bir bütün olarak büyüyen “Sağlık Kuruyemiş” bu çizgide; tarladaki üretimden son tüketiciye kadar ki bütün aşamaları kontrol ederek, ham ürün girişlerini ve üretilmiş ürün çıkışlarını ISO 22000:2005, ISO 9001:2000 gibi sistem belgeleri ile de kontrol altına almıştır.
 

      Bugün,yıllardan beri kullanılan tescillenmiş “Sağlık Kuruyemiş” markası ile; güçlü ödenmiş sermayesi, güven veren duruşu, kendine, çalışanlarına ve müşterilerine sahip çıkan anlayışı ülke ekonomisine ve bölgesine kattığı katma değer ile alanında geleceğe damgasını vurarak var olacaktır.

       Kurumsallaşan “Sağlık Kuruyemiş” daima yatırımlarına devam ederek, AR-GE çalışmalarıyla da ürün konseptini daha da geliştirecektir.” Kendine yaptığı yatırımlar müşteriye yapılan yatırımdır” anlayışı ile de daima gelişerek
büyüyecektir.